Privatumo politika

Twinstory garantuoja, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su:
- tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį suruošti bei pristatyti tinkamu adresu, tad pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingą informaciją bei leidžia ją naudoti užsakymo vykdymo tikslais.
- Įsipareigojame Pirkėjo pateikiamos informacijos neperduoti tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pranešant apie užsakymo eigą ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.
- asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
- Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis tik aukščiau įvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

Twinstory elektroninė parduotuvė užtikrina, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys saugūs. Twinstory visada stengsis apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.
Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu susisiekiant su Twinstory. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.
Visa el.parduotuvėje esanti informacija yra reguliuojama naudojant saugų duomenų perdavimo protokolą – SSL.

Atsiskaitymas

Twinstory el.parduotuvėje kainos nurodytos su PVM. Atsiskaitymai priimami per PAYSERA ir PAYPAL įmokų surinkimo sistemas bei atsiskaitant kreditine kortele suvedus jos duomenis. Gavus apmokėjimą užsakymas bus ruošiamas ir vykdomas per 1-3 d.d., apie tai jus informuosime nurodytu el.paštu. 

Pristatymas / Grąžinimas

Twinstory prekes pristatysime "Omniva" paštomatais visoje Lietuvoje per 1-3 d.d.. Į užsienį siunčiame per Lietuvos paštą. Gavus nekokybišką ar sugadintą prekę, prašome nedelsiant kreiptis į mus. Prekė bus pakeista arba grąžinsime pinigus. Dėl kito pristatymo būdo ar siuntimo į užsienį susisiekite asmeniškai toma@twinstory.lt