Kaip atsirado Twinstory..

Sveiki,

aš esu Toma, trijų nuostabių vaikučių mama. Gimus dvyniams Uviui ir Vėjai, sukūriau TWINSTORY tinklaraštį, kuriame dalinausi mamystės patirtimis, patarimais, rekomendacijomis bei mintimis. Kartu užaugo ir ne maža palaikymo bendruomenė. Gimus trečiai dukrytei Umai, buvau įkvėpta kurti DAUGIAU. Taip atsirado noras sukurti tai, kas džiugina vaikus ir padeda mamoms kartu su vaikais smagiai bei naudingai praleisati laiką, o gal tiesiog turėti laisvą minutę, kol jie žais.. 

Tikiuosi, atrasite nuoširdumą, bei visą meilę, kurią sudėjau kurdama TWINSTORY.. 

Uvis ir Vėja

Mano didžiausi įkvėpėjai. Jų dėka aš tapau mama ir išgyvenau didžiausias gyvenimo pamokas, bei patyriau pačią tikriausią MEILĘ. 

Mūsų istorija ne paprasta. bet kartu mes galime VISKĄ. 

Uvis ir Vėja mano "rainbow baby", dar kitaip vadinami vaikai gimę po persileidimo, vaiko netekties, tad vaivorykštė Twinstory 'atributikoje' taip pat yra ne šiaip sau. Mano mamystės kelias prasidėjo gan skausmingai, ilgą laiką negalėjome sulaukti vaikų, vėliau sekė sudėtingi tyrimai, procedūros.. Galų gale taip laukto pirmojo vaikelio netektis ir sudėtingas bandymas tai išgyventi. Pastojusi kitą kartą turėjau kovoti ne tik už vaikų gyvybes, bet ir už savo. Rodos įveikus didžiausius sunkumus, dvynukai į šį pasaulį pasibeldė per anksti ir turėjo patys smarkiai kibtis į gyvenimą. Jųado stiprybė padėjo ir man. O po dviejų metų kiek netikėtai, nes maniau tai esant neįmanomam, bet be galo lauktai sužinojome, jog laukiame mano svajonės - trečio vaikelio! 

Vaikai mano stiprybė ir didžiausi įkvėpėjai gyventi bei kurti..

Vertybės

Visa tai, ką sukūriau ir matote čia - dariau pati. Nesirinkau lengviausio kelio, ko nesupratau ar nemokėjau - ieškojau atsakymų, mokiausi, daug bandžiau ir kažkas pavyko. Net dabar kurdama šią svetainę, ar kai piešiau pirmuosius paveikslėlius kortelėms, ar ieškodama ir bandydama įvairius gamintojus ir būdus, kaip visa tai paversti apčiuopiamu - visą laiką esu apsupta savo vaikų. Kartais šiam projektui rasdama laiko tik naktį, kai miega visi trys vaikai, kartais maitinant mažylę, nes tuomet turiu laisvą ranką :)

Tad mano esminės vertybės -
nuoširdumas ir tikrumas. Noriu visa tai perduoti savo vaikams bei tai, ką kuriu.

Paprastumas, kuriame telpa tiek daug, taip pat yra labai stipri vertybė. Nesiekiu tobulumo, ar pompastikos, noriu, kad būtų gera! :)

Kurdama korteles galvojau apie tai, kad nereikia papildomų nepatogių sandėliuoti dėžučių, kurios tik užima vietą, norėjau, kad būtų paprasta jas susidėti į pasiūtą maišelį ir įsimesti į kuprinę keliaujant su vaiku. Norėjau rasti būdų, kaip gaminant jas naudoti
draugiškiausius aplinkai būdus bei priemones.