Twinstory gimė Žaliojo kyšulio salyne, žiemojant ten su 9 mėnesių dvyniais. Tuomet sugalvojau ir pavadinimą, bei idėją dalintis mamystės iššūkiais plačiau.

Čia sugulė mano patirtys, mintys, apžvalgos, rekomendacijos, patarimai ir idėjos. Ne tik apie mamystę ir vaikus, bet ir tai, kuo gyvenu, ką galvoju.. stengsiuosi sukelti viską, kas buvo lig šiol, bei kurti toliau..

Ką veikti su vaikais, be žaislų?

Veiklos, kurias atradome su vaikais, be žaislų. Jų yra visa gausybė, bet žinau, kaip kartais tiesiog reikia prisiminti ir priminti, ką galima įdomaus nuveikti ir sudominti bei lavinti vaikus tuo pačiu.

Vaistinėlė kelionėje

Kiekviena kelionė prasideda rūpečiais 'ką dėtis', bet dar svarbiau - sveikata. Tad pagrindiniai dalykai, kuriuos imu į kelionės vaistinėlę..

Knygos vaikams *1

Knygos mažiems vaikams ir tėveliams. Jau ko ko, bet knygų pas mus daug. Vaikams svarbiausia parodyti pavyzdį, išugdyti įprotį jomis domėtis, vartyti ir skaityti drauge.

Čiulptukams sakom NE!

Kodėl nenaudojome čiulptukų, mūsų patirtis, bei žinios, kurias vertėtų žinoti prieš sprendžiant 'duoti ar ne duoti'..

Pirmasis dvynių gimtadienis!

Pirmasis dvynių gimtadienis man tikrai buvo ypatinga diena. Žinoma, kaip ir visi kiti gimtadieniai, man suteikia be galo daug emocijų. Dalinuosi kaip, kas, iš kur ir kodėl..:)

Patarimai kaip žindyti dvynukus

Dalinuosi patirtimi, kas man padėjo lengviau susidoroti su dvynių žindymu, nes tai ne tik nuostabi kelionė, bet ir fizinis, bei emocinis krūvis.